Competitieindeling Senioren Voorjaar 2024
Dinsdag
Dinsdag Ochtend District Dames Dubbel 2e Klasse Diemen 1 |
---|
C - Marja Zoon Beppie Heus-Munier Juliette Ridder-Kraan Marian Vijn Marie Lou Ruhe Mieke Endeveld W.G.R. van Arem Wieke Vlaun-Rensink |
Vrijdag
Vrijdag Ochtend District Heren Dubbel 50+ 3e Klasse Diemen 1 |
---|
C - Henk Magrijn Ad Riemslag Jan Adriaans Ko Oostenrijk Rene Disseldorp Ron Oosterman |
Vrijdag Avond District Dames Dubbel 35+ 3e Klasse Diemen 1 |
---|
C - Margriet Okkerman Manuelle Oosterbaan Marije Cornelissen Melita Bendter Roos Heeger |
Vrijdag Avond District Dames Dubbel 35+ 4e Klasse Diemen 2 |
---|
C - Iris Lanjouw Elske Feenstra Elvira Wiemer Karin van Tol Maaike Westerbeek-Luijten |
Vrijdag Avond District Gemengd Dubbel 17+ 4e Klasse Diemen 1 |
---|
C - Michael Toornent Anouschka Carlier Emile Bloemraad Eva Meeuwesen Joke Bouma michael wolz |
Vrijdag Avond District Gemengd Dubbel 35+ 4e Klasse Diemen 1 |
---|
C - Marion Mörs Ilonka Biesbrouck Juliette Ridder-Kraan Milene Heus Peter Mörs Peter Ridder Richard Heus Rudi Bredius |
Zaterdag
Zaterdag District Dames 17+ 3e Klasse Diemen 5 |
---|
C - Angela Zakrzewski Roos Heeger Saskia Doolaege Valerie Wintershoven |
Zaterdag District Dames 17+ (2DE-3DD) 4e Klasse Diemen 13 |
---|
C - Ellen van Oosterhout Christine Vreeburg Hanneke Tanger Ies Engels Ingrid Jekel Jolanda Kamies |
Zaterdag District Dames 17+ (2DE-3DD) 4e Klasse Diemen 14 |
---|
C - Marianne Titjen Eline Diegenbach Ingrid Jansen-Engels Karin van der Linden Monique Broerse-Meijer Sindy Jansen Suzan van der Linden |
Zaterdag District Dames Dubbel 17+ 3e Klasse Diemen 2 |
---|
C - Daphne Vuyst-Kostelijk Christelle Britz Gaby Vuijst Nicole de Lange - Piërlôt Ruth van Baaijen |
Zaterdag District Gemengd 17+ 4e Klasse Diemen 9 |
---|
C - Mariska Buitenhuis Anouschka Carlier michael wolz Michiel Capiau Petra Wintermans Tim Piët |
Zaterdag District Heren 17+ 1e Klasse Diemen 18 |
---|
C - Willem van Voorst Erik Capiau Guido van der Hoeven Leon Ellermeijer Michiel Reijnen |
Zaterdag District Heren 17+ 3e Klasse Diemen 5 |
---|
C - Willem Dehing Hallo Hallo Jack van Asbeck Lucas van der Maas Ralph Potgieter |
Zaterdag District Heren 17+ 4e Klasse Diemen 2 |
---|
C - Tim Ridder Bart Verschuren Michael Boot Nick van Leijden |
Zaterdag District Heren 17+ 5e Klasse Diemen 4 |
---|
C - Walter Mansveld Kenneth Nelom Kris Sloot Leif Petersen Niels Frerichs Niels van den Bold Paul van den Hoek Peter Bishoff Wouter Wester |
Zaterdag District Heren Dubbel 17+ 2e Klasse Diemen 11 |
---|
C - Peter Stuifzand Marc Klusman Onno Ekker Patrick de Vries |
Zaterdag District Heren Dubbel 50+ 3e Klasse Diemen 8 |
---|
C - Paul Ruijg Herman Lange Kester Freriks Marten Hoekstra Martin de Gelder Rene Disseldorp Rene Tiebout steven de vries Wilco van der Pol |
Zondag
Zondag Landelijk Dames 4e Klasse Diemen 3 |
---|
C - Esther Langelaar-Engelen Charlotte Maarleveld-Gabriëls Liesbeth Haesen Mellany Wagenaar Myrthe van der Zwart |